Pagina opties

Groter
A A

Fracties

De 21 raadszetels zijn sinds de laatste gemeenteraadsverkiezingen in 2018 verdeeld over acht politieke partijen. Deze vormen de acht fracties. De zetelverdeling en de gegevens van de fractieleden vindt u bij de leden van de gemeenteraad.

Vergaderingen online live volgen via de livestream of achteraf beluisteren?

Dat kan via ons online Raadsinformatiesysteem. U heeft via dit systeem ook toegang tot alle raadstukken.

Wilt u de agenda, raadsstukken en vergaderingen van vóór maart 2016 raadplegen? Dan kunt u terecht in ons oude raadsinformatiesysteem.

Fractievergadering bijwonen

Het is mogelijk een fractievergadering bij te wonen, deze zijn openbaar. De vergaderingen worden gehouden op onderstaande tijden in de week vóór de raadsvergaderingen en commissievergaderingen. Alle vergaderingen zijn in het gemeentehuis. U doet er goed aan om vooraf even te mailen met de contactpersoon, omdat de tijd of locatie een enkele keer verandert.

Partij

Dag en tijd

Contactpersoon

E-mailadres

OoststellingwerfsBelang

Woensdag 19.30 uur

ChristenUnie

Donderdag 19.45 uur

Berend Lijstra

b.leistra@ooststellingwerf.net

PvdA

Woensdag 19.00 uur

Jelke Nijboer

j.nijboer@ooststellingwerf.net

CDA

Donderdag 20.00 uur

Gé Bouma

g.bouma@ooststellingwerf.net

VVD

Donderdag 20.00 uur

Jakob Baar

j.baar@ooststellingwerf.net

GroenLinks

Donderdag 19.00 uur

Henk Vos

h.vos@ooststellingwerf.net

Wij Lokaal Wolter Slager w.slager@ooststellingwerf.net 

D66

Donderdag 19.00 uur

Tammo Munting

t.munting@ooststellingwerf.net

Stellingwerf PLUS

Donderdag 15.30 uur

Marcel Moes

m.moes@ooststellingwerf.net


Meer informatie fracties