Max van der Mei
Wie ben je en wat typeert jou als inwoner van Ooststellingwerf?
Ik ben Max van der Mei, 37 jaar, Oosterwolde, Voorman bij van Reenen Glas dat is een glaszetters en glasproductie bedrijf, mbo4 filiaalmanager, penningmeester bij D.I.O Gymnastiek, lid adviesraad sociaal domein.
Waarom hoor jij volgens jezelf thuis in de Denktank Toekomstvisie 2040?
Door mijn ervaring als vrijwilliger bij D.I.O. Gymnastiek en de adviesraad heb ik wel wat ideeën over het invullen van vrijwilligerswerk en het bestrijden van eenzaamheid.
Als je één ontwikkeling of verandering zou mogen realiseren richting 2040, wat zou dat zijn?
Een realistisch haalbaar doel is voor mij eenzaamheid bestrijden door middel van vrijwilligerswerk.
Wat maakt Ooststellingwerf voor jou ‘typisch Ooststellingwerf’, en wat moeten we absoluut behouden in de toekomst?
De natuur! Fietsroutes.
Hoe wil jij persoonlijk bijdragen aan het waarmaken van de Toekomstvisie 2040?
Doen of in beweging brengen:
Lijst in Beleef Ooststellingwerf en/of De nieuwe Ooststellingwerver plaatsen met daarin de beschikbare vrijwilligers functies en het aanmoedigen om daarop te reageren.
Meer buurten laten meedoen aan een voorzorgcirkel.
In 2040 is Ooststellingwerf voor mij geslaagd als...
Er genoeg huizen zijn voor jong en oud in dorpen met volle terrassen en restaurants waar iedereen zijn steentje bijdraagt om verenigingen draaiende te houden en eenzaamheid tegen te gaan.

