Salderingsregeling stopt in 2027

Vanaf 1 januari 2027 stopt de salderingsregeling. Heb je zonnepanelen of denk je erover om ze aan te schaffen? Dan is het goed om te weten wat er verandert en hoe je zoveel mogelijk gebruik kunt maken van de stroom die je zelf opwekt.

Informatieavonden 

Tijdens de informatieavonden in oktober geeft een energieadviseur van Duurzaam Bouwloket uitleg over de gevolgen van het stoppen van de salderingsregeling. Ook komen onderwerpen aan bod zoals slimmer gebruik van zonnestroom, thuisbatterijen, warmtepompen, elektrische auto’s en slimme energiesystemen.

De vier avonden zijn op

  • Dinsdag 6 oktober, Hotel De Zon – Oosterwolde 
  • Donderdag 15 oktober, De Enter – Haulerwijk 
  • Woensdag 21 oktober, MFA Leander – Oldeberkoop 
  • Dinsdag 27 oktober, Le Coq – Appelscha 

De presentatie van deze informatieavonden kun je hieronder downloaden.

Presentatie informatieavond einde salderingsregeling

De presentatie is gemaakt als ondersteuning bij de mondelinge uitleg tijdens de bijeenkomsten en bevat daarom niet op alle onderdelen een uitgebreide toelichting. We voegen op deze pagina later meer uitleg over de verschillende onderwerpen toe.