Blijf ook in de zomer samen in beweging!

In Ooststellingwerf kun je gratis meedoen met een beweeggroep in de buurt. De beweeggroep is op woensdag actief in Oosterwolde. Op woensdag 19 augustus start ook een beweeggroep in Haulerwijk en op vrijdag 25 september een beweeggroep in Oldeberkoop. Samen wandel je door de omgeving en onderweg doe je eenvoudige oefeningen voor balans, kracht en soepel bewegen.

Alles gebeurt op een rustig tempo. Je doet mee op een manier die bij jou past. Ook als je weinig ervaring hebt of rustig wilt beginnen, ben je welkom. Samen wandelen maakt bewegen leuker en makkelijker vol te houden. Je komt buiten en ontmoet andere mensen.

Meedoen is gratis. Je kunt een keer aansluiten om te kijken of het iets voor je is. De sfeer is ontspannen en gezellig. Het gaat niet om prestaties, maar om samen in beweging te komen en te blijven.

Wil je meedoen met een beweeggroep in de gemeente Ooststellingwerf? Meld je dan aan via soofi.app/gemeente/ooststellingwerf/ en wandel gezellig mee!